اسپیسر

1مجموع 1 محصول
انواع اسپیسر

انواع اسپیسر

اسپیسر های پلاستیکی بتن برای پوشش میلگردها در سازه های بتنی استفاده می شوند.
1مجموع 1 محصول

اسپیسر  KBI-SPS

اسپیسر که به معنای فاصله گذار است با نام تجاری KBI-SPS-# در شرکت کران کاو بتن ایران عرضه می شود. اسپیسر های پلاستیکی بتن برای پوشش میلگردها در سازه هایی مثل دیوار ها، پی ها، دال ها و سایر احجام بتنی استفاده می شود و در پروژه هایی نظیر سد و تونل و سایر ساختمان ها مصرف می شوند. اسپیسر بجز بالا بردن کیفیت سازه ها در زمان اجرایی عملیات ساختمانی هم کمک می کنند. همچنین کارگرها با سرعت بیشتری قادر به حمل آنها در کارگاه ها و محل های نصب می باشند.

محصول KBI-SPS-# از اسپیسر ساختمانی است که در این صنعت کاربرد فراوانی دارد و عموما فاصله بین میلگرد و قالب را تامین می کند.

اسپیسر به عنوان مهمترین ابزار برای رسیدن به پوشش بتنی، الزامی هستند. از ضعفهای متداول و قابل پیشگیری در سازه های بتن مسلح تاثیرپذیری از عوامل و عناصر مخرب اطراف می باشد. اکسیژن و رطوبت محیط می تواند با نفوذ درون بتن و رساندن خود به میلگردها باعث سرعت بخشیدن به خوردگی میلگردها شود و ازعمر مفید سازه بکاهد این در حالی است که پوشش بتنی روی میلگرد می تواند به عنوان مهمترین عامل جلوگیری از خوردگی محسوب شود و زمانیکه میلگرد در سطح بتن نمایان میشود اثر شیمیایی رطوبت بسیار سریع است. با استفاده از KBI-SPS-# پوشش الزامی بتن روی میلگردها رعایت می شود، KBI-SPS-# توسط نگهدارنده های با دوام ساخته شده با استفاده از مواد غیرخورنده که تولید آنها بسیار آسان است امکانپذیر می باشد.

اسپیسر KBI-SPS-# نقش چشمگیری در طول عمر بناهای بتنی به وسیله امکان ایجاد پوشش بتن کافی دارند. این محصولات با مود اولیه سازگار با بتن طراحی های خاص و متفاوت، حمل و نقل آسان و قیمت مناسب در انواع، اشکال و اندازه های کاربردی برای فضاهایی نظیر فونداسیون ها، دیوار ها و سقف و ستونها و غیره استفاده می شوند.

تعدادی از مدل های اسپیسر عبارتند از: اسپیسر ویل دیوار ، اسپیسر دابل، اسپیسر هارد، اسپیسر مینی، اسپیسر ماکسی.

اسپیسر ویل دیوار مخصوص سطوح عمودی می باشد که اصطلاحا به آن اسپیسر خورشیدی یا چرخشی گفته می شود.

اسپیسر دابل با مقاومت عالی و تحمل بار تا 300KG در دال های بتنی و کف های دومش مورد استفاده قرار می گیرد.

اسپیسر هارد توان تحمل بار تا 270 کیلو را دارد و فاصله نگه دار پلاستیکی هارد برای سازه های سنگین مانند فونداسیون، تیرهای سنگین و کف به کار می رود. این اسپیسر ها برای میلگرد تا قطر 32 پیش بینی شده است.

اسپیسر مینی با استحکام بالا و تحمل بار نقطه ای تا 150 کیلو گرم در سازه هایی با وزن سبک و متوسط مانند تیر ها، پوتر ها و کف سازی های نیمه سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

اسپیسر ماکسی با مقاومت عالی و تحمل بار نقطه ای تا 250 کیلوگرم در کف سازی های سنگین و پر تراکم مانند فونداسیون و تیر و شناژ مورد استفاده قرار می گیرد.

برای توضیحات تکمیلی و اطلاع دقیق تر از انواع اسپیسر فایل زیر را دریافت کنید و در صورت نیاز با بخش فنی کران کاو بتن ایران تماس بفرمایید.

??????

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :