واتراستاپ ها

1مجموع 3 محصول
واتر استاپ بنتونیتی

واتر استاپ بنتونیتی

جایگزین PVC است و درجاهایی کاربرد دارد که امکان استفاده از دیگر درزبندها نباشد.
واتراستاپ PVC

واتراستاپ PVC

واتر استاپ بر پایه مواد خام پلی ونیل کلراید و با انعطاف پذیری بالا برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل سازه استفاده می شود.
واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی

یک آب بند جدید و مدرن است که به صورت نوار عرضه و مناسب آب بندی درزها است.
1مجموع 3 محصول

نوار آب‌ بند یا واتر استاپ Waterstop، محصولی است که در درون سازه های بتنی استفاده می شود و مانع عبور یا نفوذ آب و سایر سیالات از درز بتن می شود. در فرآیند تولید واتر استاپ ها از مواد اولیه متفاوتی با درصد خلوص و کیفیت های متفاوت استفاده می شود که همین امر سبب شده که دایره محصول بسیار گسترده ای داشته باشد، و بسته به نیاز پروژه از جنس مورد احتیاج واتر استاپ با کیفیت های متفاوت استفاده می شود اکثر واتر استاپ ها دارای عاج هستند و عملکرد آنها به این صورت است که با قرار گرفتن در درز سرد بتن مسیر حرکت عبور جهت عبور از درز بتن را طولانی تر می کنند همچنین عاج واتراستاپ ها باعث چسبندگی بهتر آنها به بتن می شود. مهندسین ناظر این شرکت در کارخانه کران کاو بتن ایران  این اطمینان را میدهند که تمامی تولیدات واتراستاپ خود را از بالاترین کیفیت مواد تولید کنند و هیچگاه از مواد بازیافتی یا درجه دو در تولیدات خود استفاده نکنند . سایز واتر استاپ، ضخامت آن و اندازه عاج های آن بسته به نوع سازه و مقاطع آن می تواند متفاوت باشد و این قابلیت وجود دارد که متناسب با هر پروژه واتراستاپ مخصوص آن سازه طراحی و تولید گردد از جمله مواردی که در زمان خرید واتر استاپ باید توجه شود مقاومت کششی آن ، درصد سختی آن و ماندگاری واتراستاپ در شرایط مختلف جوی با PHهای متفاوت می باشد.

بیشترین کاربرد واتر استاپ در محل اتصال دو بتن ( درز سرد ) می باشد زیرا این محل ضعیف ترین نقطه بتن در برابر جلوگیری از نفوذ آب و سایر سیالات است پس می توان واتر استاپ را یکی از تاثیر گذارترین و مهمترین محصولات کارخانه در آب بند کردن سازه های بتنی نام برد.

واتر استاپ مناسب ترین محصول برای جلوگیری از ورود آب و سایر مایعات می باشد و تاثیر بسزائی در واترپروف بودن سازه دارد، به طور کلی در میان مهندسین برجسته ساختمان جهان، نخستین محصولی که برای آب بند کردن سازه در به ذهنشان می رسد واتراستاپ می باشد، در بین انواع واتراستاپ بیشترین کاربرد مربوط به واتر استاپ پی وی سی ( پلی ونیل کلرید ) می باشد که در مراحل خرید و حمل و برش و نصب کار کردن با آن بسیار ساده می باشد ومهترین خاصیت آن مقاومت بالای واتراستاپ در برابر آب و حتی مواد شیمیائی است.

 در حال حاضر سه نوع واتر استاپ در مجموعه کران کاو بتن ایران موجود است  :

  • واتر استاپ PVC
  • واتر استاپ هیدروفیل
  • واتراستاپ بنتونیتی

که واتر استاپ PVC در محل کارخانه این شرکت تولید می شود و دو واتراستاپ دیگر به صورت مستقیم وارد می شود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :